Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/seo/public_html/280.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/seo/public_html/280.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Suknie balowe z trenem 2017

Wytworne kreacje z trenem

Do startu, gotowi…Sylwester! Zegar nieubłaganie odmierza czas do największej zabawy w roku. Przygotowania ruszyły pełną parą. Z pewnością wiele z nas nie ma jeszcze wymarzonej sukni balowej. Mamy więc nadzieję, że nasza stylistka pomoże tym najbardziej niezdecydowanym.

Kreacja z trenem nie tylko na wesele

Jeśli myślisz, że suknia z długim ogonem, zwanym profesjonalnie trenem, jest zarezerwowana dla panien młodych, to jesteś w błędzie. Wystrzałową suknię z długim ogonem, możesz bowiem spokojnie założyć również na zabawę sylwestrową.

Długie sukienki z trenem

To zdecydowanie najbardziej wytworna propozycja kreacji sylwestrowej. Suknia balowa maxi z długim ogonem jest chętnie wybierana przez panie w każdym wieku. Nie ważne więc czy masz lat dwadzieścia czy czterdzieści, śmiało możesz zdecydować się na założenie sukienki z trenem.

Kwestią otwartą pozostają natomiast sprawy koloru, fasonu oraz ewentualnie wzoru. Co do koloru, dłuższe suknie balowe z pewnością nie powinny być białe. Lepiej unikać też koloru czarnego. Spokojnie możesz natomiast postawić na wyraziste barwy: czerwień, róż, bordo itp. Ważne, by kreacja była uszyta raczej z materiału jednolitego. Wzory i kształty nie będą się dobrze prezentowały na sukni balowej z trenem. Jeśli zaś chodzi o materiał, postaw na zwiewność i prostotę. Must have tego sezonu to oczywiście nieśmiertelna koronka.

Najlepszym wyborem na sylwestrowy bal będzie kreacja z długimi rękawami bądź szerokimi ramiączkami. Radziłabym unikać raczej sukien bez szelek czy szytych asymetrycznie z prostej przyczyny: sukienka stanie się zbyt „przesadzona”. Dekolt najlepiej w łódkę bądź amerykański.

Krótkie sukienki z długim ogonem

Królują współcześnie na salonach, balach i wszelkich imprezach. Spokojnie możesz więc założyć taką właśnie suknię także na bal sylwestrowy. Jest jednak jedno ale: kreację z długim ogonem powinny zakładać panie raczej szczupłe i wysokie. W przeciwnym wypadku efekt może być nieco komiczny a tego przecież nie chcesz. Najlepiej wybrać zwiewną suknię, której ogon wykonany będzie np. z prześwitującej  koronki a pod pozostałą częścią sukienki będzie gładka halka.

Dodatki do sukienki z  trenem

Warto pamiętać, że do sukni z trenem pasują przede wszystkim wysokie buty – raczej nie baleriny ani botki na koturnach. Poza tym najlepiej zrezygnować z nadmiaru dodatków – tu ogon jest ważny a wszelkie świecidełka odwrócą od niego uwagę.