Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/seo/public_html/280.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/seo/public_html/280.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Ekskluzywne sukienki z długim rękawem 2017

Oryginalne suknie z długim rękawem lub gorsetem

Sylwester niebawem „zapuka” do naszych drzwi. To już ostatni dzwonek, by pomyśleć nad zakupem niebanalnej i oryginalnej sukni sylwestrowej. Jeśli czujesz, że sama nie masz pomysłu, jaką kreację wybrać, jeśli chcesz wyglądać olśniewająco, koniecznie przeczytaj rady naszej stylistki. A zatem do dzieła!

Krótka sukienka z długim rękawem

Hitem tego sezonu są krótkie koronkowe sukienki z długimi rękawami. Przy czym koronka na rękawach koniecznie powinna delikatnie prześwitywać. Pozostała część kreacji musi mieć pod spodem halkę w takim samym kolorze jak koronka. Krój i fason mają duże znaczenie ale niestety krótka suknia raczej nie jest najlepszym pomysłem dla pań w rozmiarze XXL. Najlepiej będzie się prezentowała na kobietach szczupłych, z wciętą talią. Dużą zaletą tego typu sukienek jest to, że nie musisz mieć do nich dużego biustu. Dekolt w łódkę delikatnie odsłoni tylko nieznaczną część ciała.

Krótka suknia sylwestrowa wykonana z koronki świetnie prezentuje się z niewielką kopertówką oraz wysokimi szpilkami. Powinna kończyć się nad kolanem, inaczej sprawi wrażenie przytłaczającej. Czy tylko koronka? Oczywiście nie! Do wyboru masz szereg innych materiałów. Jedno jest pewne nie powinny być one zbyt „ciężkie”, ponieważ zepsują cały efekt.

Długie suknie sylwestrowe z długim rękawem

Nie tylko eleganckie suknie ślubne mają długi rękaw. Z powodzeniem znajdziesz też ekskluzywną suknię balową, która zachwyci wszystkich. Must have tego sezonu są przylegające do ciała, proste suknie z rozcięciem tuż nad kolanem. Te najmodniejsze mają drapowania pod biustem i duży amerykański dekolt. Jeśli nie masz dużego biustu – nie martw się – są suknie, które bardzo dobrze ukryją ten mankament.

Jeśli jesteś odważną indywidualistką, która nie boi się wyzwań, możesz śmiało założyć balową suknię z trenem – mniejszym bądź większym. Twoja decyzja. Pamiętaj jednak, że może on skutecznie utrudniać ci taniec.

Suknie z gorsetem

Gorsety były, są i zapewne będą modne zawsze. Nie znaczy to oczywiście nie zawsze takie same. Nie. Obecnie modne są te ledwo widoczne, zasuwane (nie wiązane). Kreacja sylwestrowa z gorsetem to propozycja dla pań ze smukła figurą i dobrze zaznaczoną talią. Jeśli masz kilka kilogramów zbędnych, lepiej porzuć pomysł założenia gorsetu, ponieważ efekt może być co najmniej komiczny.