Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/seo/public_html/280.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/seo/public_html/280.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
MIni na Sylwestra 2017

Krótkie sukienki młodzieżowe

Bal sylwestrowy zbliża się wielkimi krokami. Niektórzy zaczynają już nerwowe odliczanie godzin do tego wielkiego wydarzenia, inni wciąż nie mogą zdecydować się, jaką kreację na siebie włożyć. Jedno jest jednak pewne: każda kobieta chce tego dnia wyglądać zjawiskowo i przyciągać wzrok innych. Jest na to prosta rada: niesamowita i niepowtarzalna kreacja, która zrobi furorę wśród zebranych gości. Ale uwaga: granica między wytwornością i kiczem jest niestety bardzo mała. Co zatem założyć na siebie, by z jednej strony wyglądać niepowtarzalnie a z drugiej strony nie zrobić z siebie pośmiewiska. Wbrew temu, co mogłoby się wydawać, takie problemu mają nie tylko panie powyżej dwudziestki ale również a może i przede wszystkim młode dziewczęta – nastolatki, które spędzają sylwestra w klubach, pubach czy na domówkach.

Drogie dziewczęta! Nie wpadajcie w panikę. Nasza stylistka chętnie podpowie wam co jest trendy tego sezonu, w czym będziecie wyglądały pięknie a czego raczej unikać, by nie narazić się na śmieszność. Zatem zaczynamy.

Po pierwsze jesteście młode więc długie, powłóczyste suknie balowe raczej odpadają. Nie dość, że skutecznie was poszerzą to sprawią, że nie będziecie się czuły w nich dobrze. Na kreacje z ogonem macie jeszcze mnóstwo czasu.

Po drugie, radziłabym też zrezygnować z sukienek z gorsetem. Jeszcze nie tak dawno widły one prym na półmetkach i studniówkach ale …”to już było”, choć może i kiedyś wróci.

Po trzecie możecie sobie pozwolić na odrobinę ekstrawagancji. jesteście młode i to jest jedyny czas, kiedy eksperymenty są dozwolone i pożądane. Osobiście nie eksperymentowałabym jednak ze spodniami typu jeans, chyba że w sylwestra zamierzacie palić ognisko – choć szczerze wątpię.

Jaka kreacja sylwestrowa jest najlepsza dla nastolatki?

Na pewno mała czarna bądź każda inna sukienka, kończąca się nad kolanem. Dla dziewcząt średniego wzrostu i raczej szczupłych, choć nie do przesady polecam tzw. bomkę. Rewelacyjne na bal sylwestrowy będą również kreacje asymetryczne, bez rękawów, z dekoltem w serek bądź literę V, z wszelkimi zapięciami, guziczkami itp.

Do tego najlepiej wybrać buty na niewysokiej szpilce, szerszym nieco obcasie a nawet baleriny. Na rękę obowiązkowo: bransoletkę a na szyję wisiorek. Pamiętaj! Jesteś młoda więc szalej. To, co dziwnie wyglądałoby na kobiecie nieco starszej, Tobie ujdzie „na sucho”.