Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/seo/public_html/280.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/seo/public_html/280.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Eleganckie sukienki z cekinami 2017

Błyszczące sukienki z cekinami, kryształkami, brokatem

Sylwester tuż tuż. Zapewne większość z nas rozpoczyna właśnie nieco nerwowe szukanie eleganckich sukien balowych. Najwyższa pora, by znaleźć coś, czym olśnimy gości. W całym tego słowa znaczeniu, bowiem prawdziwym hitem tegorocznego sylwestra są błyszczące i połyskujące suknie z cekinami, brokatem i kryształkami. Kto nie wierzy, niech sam sprawdzi. My tymczasem gorąco polecamy wszelkie błyskotki i kreacje balowe w stylu glamour.

Cekiny, brokat, kryształki czy popularne świecidełka to tylko dodatek. Warto o tym pamiętać, wybierając najpiękniejszą kreację na sylwestra. Jaki kolor będzie najlepszy w połączeniu z takimi dodatkami? Sprawdzi się na pewno biel i ecru. Nie gorzej będzie wyglądała czerń z dodatkiem czerwonego. Modne są również odcienie zieleni, szarości oraz srebra. Radzimy unikać raczej wielokolorowych sukienek z brokatem czy cekinami. Zamiast elegancko możemy wyglądać nieco komicznie a to przecież nie karnawał.

Co do materiału, z którego powinna być uszyta sukienka, najlepszą propozycją jest tu na pewno koronka. Ale możemy oczywiście zdecydować się na ekskluzywną suknię satynową czy dzianinową. Odradzamy natomiast imitację skóry połyskującej. Co za dużo to nie zdrowo. Otwartą kwestią pozostaje również wzór dominujący. Dobre będą sukienki bez wzoru (dobrze będzie to kontrastowało z cekinami, kryształkami itp.). Świetny będzie wzór imitujący koronkę, delikatne wzory geometryczne też zdadzą egzamin. Czego unikać? Na pewno dużych grochów, liści oraz motywów zwierzęcych.

Pamiętajmy, że idziemy na bal i mamy wyglądać elegancko i stylowo – nie śmiesznie i karnawałowo. Jeśli chodzi o idealny fason, to jedno jest pewne: do cekinów i błyskotek pasuje każdy fason ale nie każdy fason może pasować do naszej figury! Jeśli decydujemy się na fason asymetryczny pamiętajmy, że powinnyśmy mieć do niego idealną figurę. Podobnie jest z modną ostatnio bombką czy fasonem kopertowym, ołówkowym i trapezem. Jeśli masz kilka kilogramów nadwagi najlepiej zdecyduj się na fason wyszczuplający.

Pozostaje jeszcze kwestia długości rękawów. Masz tu duże pole wyboru: bez rękawów, rękaw długi – krótki, sukienka na ramiączkach, na jednym ramiączku, rękaw 3/4 czy 7/8. Wszystko zależy tak jak poprzednio od twojej figury.

Wybór eleganckiej kreacji balowej na wieczorne wyjście to nie lada wyzwanie. Pamiętaj jednak, że to Ty masz czuć się w niej dobrze. Nie kupuj pierwszej lepszej sukienki, którą próbuje Ci „wcisnąć” sprzedawca. Daj sobie czas na znalezienie odpowiedniej kreacji.